Egyedi bútorok pont neked,
pont az igényeidhez

Ajánlatot kérek Visszahívást kérek

Asztalos segéd

Feladatok

Pomázi telephelyű bútorgyártó cégünk asztalos segéd kollégát keres, helyszíni és műhely munkára.

Elvárások

  • B – kategóriás jogosítvány
  • Minimum középfokú végzettség
  • Precíz, önálló munkavégzés, csapatszellem, kreativitás
  • Faipari és asztalos szerszámok, gépek szakszerű használata
  • Termékek rajz alapján előkészítése, összeszerelése
  • Pályakezdő asztalosok jelentkezését is várjuk.

Előnyt jelent

Szakmai tapasztalat

Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat.

Dolgozni szerető, megoldásokra törekvő, becsületes szakembereket keresünk, akik nem vesznek el a problémákban, hanem a megoldásra törekednek.

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • Családias munkakörnyezet
  • 1 műszakos munkaidő ( 7:00-15:30ig )
  • Versenyképes fizetés

Céginformáció

Cégünk főbb profilja közé tartozik a különböző méretű és stílusú egyedi bútorok gyártása: konyhák, előszobák, gardróbok, ágyak gyártása. Ha te is szeretnél csatlakozni ehhez a remek csapathoz, várjuk jelentkezésedet!

Info@szekrenyneked.hu e-mail címen várjuk jelentkezését

Árajánlatkérés

Kérjük, ezt a mezőt is legyen szíves kitölteni!

ui:

Amennyiben bármilyen problémád adódik az ajánlatkérés során, bátran írj kapcsolat ûrlapunkra Minden Rólunk címû oldalunkon, vagy nyugodtan hívd munkaidõben a +36 20 3695929 -es telefonszámot (Tóth Ádám).

Cégünkrõl részletes információt a már említett oldalon, eddigi munkáinkról még több képet pedig a Szekrenyneked közösségi oldalán találsz.

Adatkezelési hozzájáruló nyilatkozat: Jelen ajánlatkérõ ûrlap kitöltésével kifejezett hozzájárulásomat adom ahhoz, hogy a fentiekben általam önkéntesen szolgáltatott személyes adataimat a Szekrenyneked Kft. (székhely: 2011 Budakalász, Jókai Mór u. 54.; cégjegyzékszám: 13-09-182013; adószám: 25704543-2-13) mint adatkezelõ kezelje a hozzájárulásom visszavonásáig abból a célból, hogy az általam ajánlatként kért bútortervet és megvalósítási kalkulációt e-mailben elküldje a részemre.

Ajánlatot kérek